درباره ی ما همکاری با ما مسئولیت اجتماعی English
 
زمینه های فعالیت : پروژه های اجرایی

کیفیت محصولات و خدمات این شرکت، حضور مستمر در پروژه های جاری کشور را موجب گردیده است، و نیز در اجرای پروژه های محوله و کلیدگردان (Turn Key) همکاری و همگامی همه جانبه با کارفرمایان در پشتیبانی، آموزش و نگهداری طرح های اجرا شده، از یک طرف به اعتبار این شرکت افزوده است و از طرف دیگر آسودگی خاطر سرمایه گزاران طرف قرارداد را نیز فراهم آورده است.

اجرای پروژه های مختلف در حوزه های صنایع و معادن، نفت و گاز، پتروشیمی، شیمیایی، صنایع دارویی و صنایع غذایی  این شرکت را به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های فعال و صاحب تکنولوژی در زمینه اجرای پروژه های گوناگون مبدل ساخته است.


درباره شرکت طلایه داران صنعت فرآیند :
شركت طلايه داران صنعت فرآيند فعاليت خود را در سال 1369 با هدف طراحي، ساخت و راه اندازي صنايع مشتمل بر صنايع شيميايي ، نفت، معدني، دارويي و غذايي آغاز نمود، پيشرفت صنايع داخلي مربوطه و التزام دسترسي به ماشين آلات با آلياژهاي ويژه موجب شد تا اين شركت با انتقال تكنولوژي و تقويت نمودن بخش مهندسي و ساخت، استمرار رشد و شكوفايي همراه با توسعه را در دستور كار خود قرار دهد . اتكاء به اخلاق حرفه اي و استفاده از اصول مهندسي و استانداردهاي مدرن موجب كسب رضايت مشتري عمده ترين عامل توسعه شركت است. كيفيت محصول و خدمات اين شركت موجب حضور مستمر در پروژه هاي جاري كشور بوده و اجراء پروژه هاي كليد گردان و ارسال متناوب گزارش پيشرفت و مقايسه با جدول زمانبندي طي مدت اجراي آن موجب آسودگي سرمايه گذاران طرف قرارداد شده و پشتيباني طرح هاي اجراء شده نيز به اعتبار اين شركت افزوده است.
 
شماره های تماس (10 خط) :
66591346 - 66922542 - 6374
نمابر تهران : 66423489
تلفکس اهواز : 34451625 - 061
پست الکترونیکی : info@ipfarayand.com
نشانی دفتر مرکزی : تهران، ميدان توحيد ، ابتدای خيابان ستارخان ، خيابان کوثر اول ، پلاک 10 ، طبقه اول، واحد 1
نشانی دفتر اهواز : زیتون کارمندی، خیابان شهید انوشه، مابین خیابان جهانگیری و عباسی، پلاک 10، طبقه دوم
کلیه حقوق مادی و معنوی سایت ، متعلق به گروه طلایه داران صنعت فرآیند می باشد . شرکت شیمی آذر جام شرکت شیمی حکیم شرکت پرند دارو