درباره ی ما همکاری با ما مسئولیت اجتماعی English
 
زمینه های فعالیت : ساخت تجهیزات صنایع
شرکت طلایه داران صنعت فرآیند در بخش های مختلف از جمله ساخت و اجرا، همکاری تنگاتنگی با شرکت های معتبر آسیایی و اروپایی دارد، که این امر سبب گردیده تا تکنولوژی های روز دنیا در مدت کوتاهی قابل دستیابی و انتقال به داخل گردند و این شرکت بتواند خدماتی منحصر به فرد با بهترین کیفیت و با قیمت های کاملاً رقابتی را به مشتریان ارائه نماید، به گونه ای که حتی بتوان محصولات را به بازارهای جهانی عرضه کرد.

برخی از تجهیزات ساخت این شرکت عبارتند از:
انواع میکسر های صنعتی (Mixer)
انواع مخازن تحت فشار (Pressure Vessel)
انواع کندانسور، رسیور (Condenser, Receiver)
انواع مبدل های حرارتی اعم از Shell & Tube  و Plate
انواع پکیج های پروسسی (Process Packages)
انواع پکیج های تزریق شیمیایی (Chemical Injection Packages)
انواع خشک کن ها (Spray dryer, Flash dryer, Tray dryer)
انواع تیکنر، کلاسیفایر، لاملا
.....درباره شرکت طلایه داران صنعت فرآیند :
شركت طلايه داران صنعت فرآيند فعاليت خود را در سال 1369 با هدف طراحي، ساخت و راه اندازي صنايع مشتمل بر صنايع شيميايي ، نفت، معدني، دارويي و غذايي آغاز نمود، پيشرفت صنايع داخلي مربوطه و التزام دسترسي به ماشين آلات با آلياژهاي ويژه موجب شد تا اين شركت با انتقال تكنولوژي و تقويت نمودن بخش مهندسي و ساخت، استمرار رشد و شكوفايي همراه با توسعه را در دستور كار خود قرار دهد . اتكاء به اخلاق حرفه اي و استفاده از اصول مهندسي و استانداردهاي مدرن موجب كسب رضايت مشتري عمده ترين عامل توسعه شركت است. كيفيت محصول و خدمات اين شركت موجب حضور مستمر در پروژه هاي جاري كشور بوده و اجراء پروژه هاي كليد گردان و ارسال متناوب گزارش پيشرفت و مقايسه با جدول زمانبندي طي مدت اجراي آن موجب آسودگي سرمايه گذاران طرف قرارداد شده و پشتيباني طرح هاي اجراء شده نيز به اعتبار اين شركت افزوده است.
 
شماره های تماس :
66591346 - 66922542 - 6374 (100 خط)
نمابر تهران : 66423489
پست الکترونیکی : info@ipfarayand.com
نشانی دفتر مرکزی : تهران، ميدان توحيد ، ابتدای خيابان ستارخان ، خيابان کوثر اول ، پلاک 10 ، طبقه اول، واحد 1
کلیه حقوق مادی و معنوی سایت ، متعلق به گروه طلایه داران صنعت فرآیند می باشد . شرکت شیمی آذر جام شرکت شیمی حکیم شرکت پرند دارو